Ерга қайтиш тахминан олти соат давом этди. Кема орбитадан фойдаланилган материаллар ва бошқа юкларни олиб келди. Июнь бошида Starliner халқаро комнот станцияга етказган иккала космонавт ҳам февралгача станцияда қолишди, деб хабар беради mir24.tv.
Starliner фазовий кемаси Нью-Мексикога муваффақиятли қўнди
Халқаро коинот станциясидан экипажсиз қайтган Starliner фазовий кемаси АҚШнинг Нью-Мексико штатига қўнди.
Янги Наманганда IT-парк қурилишига тамал тоши қўйилди
- Тўрақўрғонда тўлиқ занжирли паррандачилик лойиҳаси амалга оширилмоқда
- Юксалаётган ҳуқуқий маданият
- Илон Маскнинг космик компанияси SpaceXнинг бозор қиймати бир кунда 400 миллиард долларга пасайди
- Наманганда гўшт етиштириш ҳажми ва сифати ошмоқда
- Қашқадарё ва Тошкент вилоятларида қалбаки акциз маркали алкоголь маҳсулотларини ишлаб чиқариш ва сотиш ҳолатлари фош этилди
Reuters: Илон Маск тарихдаги илк триллионерга айланди
- Ўзбекистон Президенти амалий ташриф билан Россияда бўлади
- Тошкент вилоятида қутқарувчилар қувурга тушиб кетган 5 ёшли болани сақлаб қолди
- Онкология хизмати ва паллиатив ёрдам тизими такомиллаштирилади
- Аёл қадри кўринган далада барака, соҳада адолат кўпаяди
- Тўраев Азиз Оппоқовични «Меҳнат шуҳрати» ордени билан мукофотлаш тўғрисида