баннер
Sayt test rejimida ishlamoqda
Лого Лого-пв-уз

    O‘zbekiston Respublikasi Davlat mustaqilligining o‘ttiz yilligi munosabati bilan harbiy xizmatchilar va huquqni muhofaza qilish organlari xodimlaridan bir guruhini mukofotlash to‘g‘risida

    Hujjatlar 26 Avgust 2021 2281

    O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining farmoni

    Mamlakatimiz Qurolli Kuchlarining jangovar tayyorgarligini oshirishdagi alohida xizmatlari, milliy manfaatlarimizni himoya qilish, qonun ustuvorligi va tinchlikni ta’minlash, barqarorlik va jamoat tartibini mustahkamlash borasidagi sharafli burchini bajarish chog‘ida mardlik, jasorat va fidoyilik ko‘rsatgani, sohada yuqori malakali kadrlarni tayyorlash, yosh avlodni ona Vatanga muhabbat va sadoqat ruhida tarbiyalash yo‘lidagi ko‘p yillik samarali mehnati hamda ijtimoiy hayotdagi faol ishtiroki uchun quyidagilar faxriy unvon, orden va medallar bilan mukofotlansin:

    “O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan yurist”
     faxriy unvoni bilan

      Kamilov
    Kozimdjan Fazilovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Oliy sudining raisi

    “Fidokorona xizmatlari uchun” ordeni bilan

      Almatov Zakirjon - O‘zbekiston Respublikasi ichki ishlar vazirining maslahatchisi

    I darajali “Shon-sharaf” ordeni bilan

      Yo‘ldoshev
    Nig‘matilla To‘lqinovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokurori

    II darajali “Shon-sharaf” ordeni bilan

      Achilov
    Kaxraman Abdumanapovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy okrugi qo‘shinlari qo‘mondonining birinchi o‘rinbosari
      Berdiyev
    Abror Inomjanovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari brigada komandiri
      Karshiyev
    Xamdam Alikulovich
    - O‘zbekiston Respublikasi mudofaa vazirining o‘rinbosari
      Norov
    Soxibjon Zikrillayevich
    - Toshkent viloyati Ichki ishlar bosh boshqarmasi boshqarma boshlig‘i
      Raxmatullayev
    Ayubxon Toshxujayevich
    - Andijon viloyati Ichki ishlar boshqarmasi boshlig‘i
      Shermatov
    Farxodjon Ortikovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy okrugi qo‘shinlari qo‘mondoni

    “Mehnat shuhrati” ordeni bilan

      Azimov
    Murotjon Berdialiyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasining raisi

    “Mardlik” ordeni bilan

      Valiyev
    Bahriddin Bahodirovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokurorining birinchi o‘rinbosari
      Ganiyev
    Mamirjon Jamoldinovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi qo‘mondonining o‘rinbosari
      Izbosarov
    Ag‘zam Faxriddinovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari Bosh shtabi bosh boshqarmasi boshlig‘i
      Irisov
    Asomjon O‘ktamovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari vzvod komandiri
      Ishankulov
    Sabirjon Jumadillayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari brigada komandiri
      Sabirov
    Shuxrat Nurulloyevich
    - Surxondaryo viloyati Muzrabot tumani ichki ishlar bo‘limi 1-son ichki ishlar bo‘linmasi boshlig‘i
      Sadikov
    Shavkat Akbarjanovich
    - Namangan viloyati Ichki ishlar boshqarmasi Yo‘l harakati xavfsizligi boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari
      Samkiyev
    Ikrom A’zamovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi harbiy qism komandiri
      Sulaymonov
    Dilmurod
    Xudoyqul o‘g‘li
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism guruhi katta mutaxassisi
      Temirxanov
    Aytbay Jaksimovich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi ichki ishlar vaziri
      Xaydarov
    Azamat G‘aybullayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism guruhi haydovchi-elektrigi
      Xaydarov
    Baxodir Xakimjonovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari brigada komandiri
      Shoabdullayev
    Doniyorbek Xolmatjonovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari kater komandiri
      Shukurov
    Mirsaid Tagirovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism komandiri
      Egamberdiyev
    Anvar Egamberdi o‘g‘li
    - Toshkent shahar Olmazor tumani bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi profilaktika inspektori
      Yuldashev
    Odilbek Qo‘zibayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism vzvodi komandirining o‘rinbosari

    II darajali “Salomatlik” ordeni bilan

      Abdulaxatov
    Baxodir Sharifjonovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi boshqarmasi boshlig‘i
      Boltayev
    Sur’at Shavkatovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy okrugi gospitali boshlig‘i
      Nishanov
    Shuxrat Yusupovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Tibbiyot boshqarmasi boshlig‘i
      Rasulov
    Ulugbek Abdugafurovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi Markaziy harbiy klinik gospitali boshlig‘ining o‘rinbosari
      Siddikov
    Tolibjon Alimovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi Markaziy harbiy klinik gospitali bo‘linmasi boshlig‘i
      Fozilov
    Nosirjon Xoshimovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari Harbiy tibbiyot akademiyasi kafedra boshlig‘i
      Yakubjanov
    Shuxrat Salimjanovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Markaziy gospitali nevrologiya bo‘linmasi boshlig‘i

    “Do‘stlik” ordeni bilan

      Bayjanov
    Komekbay Kalmuratovich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Chimboy tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i
      Davletov
    Ruslanbek Quroltayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi adliya vaziri
      Janibekova
    Arzibike
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi yuridik texnikumi direktorining birinchi o‘rinbosari
      Jumaniyazova
    Shaida Miirmanovna
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Bojxona boshqarmasi “Xo‘jayli” chegara bojxona posti katta inspektori
      Maxkamov
    Abdukayum Maxkamovich
    - Qashqadaryo viloyat sudining raisi
      Pak
    Albina Innokentevna
    - O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi X.Sulaymonova nomidagi Respublika sud ekspertizasi markazi bo‘lim mudiri
      Remezova
    Natalya Vladimirovna
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi boshqarmasi bo‘lim katta ofitseri
      Uzakov
    Djafar Qodirovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi bosh boshqarmasi boshlig‘i

    “Jasorat” medali bilan

     

    Azimxo‘jayev
    Abduraxmon Pozilovich

    (marhum)

    - Toshkent shahar Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi Yakkasaroy tumani bo‘limi yong‘in-qutqaruv qismi instruktor-qutqaruvchisi
      Akkojayev
    Nokisbay Orazbayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi harbiy qism otryadi guruh mutaxassisi
      Auyezbayev
    Kuatbay Tenelbayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism vzvodi komandiri
      Achilov
    Alisher Rajabboyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligining Buxoro viloyati bo‘yicha portlovchi uskunalarni zararsizlantirish bo‘yicha maxsus otryadi komandiri
      Bekkulov
    Marqabay Xamirbekovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism posti boshlig‘i
      Bekchanov
    Muzaffar
    Qadamboy o‘g‘li
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari vzvod komandirining o‘rinbosari
      Bo‘riyev Doniyor
    To‘ychi o‘g‘li
    - Surxondaryo viloyati bojxona boshqarmasi “Sariosiyo” chegara bojxona postining kinologiya xizmati kichik inspektor-kinologi
      Inoyatov
    Sardorbek
    Anorboy o‘g‘li
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism bo‘limi mutaxassisi
     

    Kairbayev
    Daniyar Askarbayevich

    (marhum)

    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Yo‘l harakati xavfsizligi boshqarmasi yo‘l-patrul xizmati inspektori
      Kistaubayev
    Askar Akimbayevich
    - Toshkent shahar Ichki ishlar bosh boshqarmasi tezkor vazifalarni bajaruvchi safarbar otryadi katta mutaxassisi
     

    Matyaqubov
    Jasurbek Baxtiyarovich

    (marhum)

    - Xorazm viloyati Urganch shahar bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi
    1-son ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i
      Muxidinov
    Javlonbek Valisherovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism eskadrilyasi komandirining o‘rinbosari
      Najbiddinov
    Zuhriddin Zayniddinovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari vzvod komandiri
     

    Ogay
    Aleksey Georgiyevich

    (marhum)

    - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi bosh mutaxassisi
     

    Rzamuratov
    Usnatdin Zarlikovich

    (marhum)

    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Bo‘zatov tumani ichki ishlar bo‘limi boshlig‘ining o‘rinbosari
     

    Sobirov
    Elyorbek Jaxbaraliyevich

    (marhum)

    - Andijon viloyati Ichki ishlar boshqarmasi
    Yo‘l harakati xavfsizligi boshqarmasi
    yo‘l-patrul xizmati inspektori
     

    Sulaymonov
    Kenjaboy Mirzayevich

    (marhum)

    - Jizzax viloyati Ichki ishlar boshqarmasi
    Yo‘l harakati xavfsizligi boshqarmasi
    yo‘l-patrul xizmati inspektori
      To‘rayev
    Xushvaqt
    Musurmanovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi harbiy qism mas’ul texnik-ijrochisi
      Turdiqulov
    Sherzod Shermurodovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari mutaxassisi
      Uralov
    Azizjon
    Jumanazar o‘g‘li
    - Toshkent shahar Ichki ishlar bosh boshqarmasi patrul-post xizmati brigadasi safdor xodimi
      Xaydarov
    Nuriddin Savridinovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari mutaxassisi
      Xakimova
    Alina Faritovna
    - O‘zbekiston Respublikasi Jamoat xavfsizligi universiteti bo‘lim ofitseri
      Xujayev
    Mansur Mamasoliyevich
    - Surxondaryo viloyati Ichki ishlar boshqarmasi boshqarma boshlig‘i
     

    Shodiyarov
    Tulqin Ziyadillayevich

    (marhum)

    - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Toshkent shahri aeroportlarida xavfsizlikni ta’minlash boshqarmasi patrul-post xizmati otryadi safdor xodimi
      Erniyazov
    Dadaxon Shamurza o‘g‘li
    - Surxondaryo viloyati Bojxona boshqarmasi “Ayritom” chegara bojxona posti katta inspektori
     

    Yunusov
    Sherzod Abdurashitovich

    (marhum)

    - O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi huzuridagi Iqtisodiy jinoyatlarga qarshi kurashish departamentining Toshkent viloyati boshqarmasi tezkor bo‘limi boshlig‘i o‘rinbosari
     

    Yakubov
    Murodbek Matyakubovich

    (marhum)

    - O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi huzuridagi Majburiy ijro byurosining Xorazm viloyati Yangibozor tumani bo‘limi boshlig‘i

    “Sodiq xizmatlari uchun” medali bilan

      Abduvoxidova Gulnoraxon Abdug‘aniyevna - Andijon viloyati Ichki ishlar boshqarmasi huquqbuzarliklar profilaktikasi boshqarmasi xotin-qizlar masalalari bo‘yicha bo‘lim boshlig‘i
      Abdukarimov
    Hurmat Matyakubovich
    - Xorazm viloyati Davlat soliq boshqarmasi boshlig‘i
      Abdullayeva
    Rejabbibi Sabirovna
    - Xorazm viloyati Qo‘shko‘pir tumani Davlat xizmatlari markazi direktori
      Abdulxakov
    Yaxyojon Artikboyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi ichki ishlar vazirining o‘rinbosari
      Abduraxmanov
    Nodirjon Muxtorovich
    - Farg‘ona viloyati Ichki ishlar boshqarmasi patrul-post xizmati bataloni bo‘linma komandiri
      Amonov
    Azamat Kaxramonovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi harbiy qism bataloni komandirining o‘rinbosari
      Amonturdiyev
    Farrux Baxtiyor o‘g‘li
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari guruh komandiri
      Artikov
    Alisher Urakovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari Bosh shtabi bosh boshqarmasi bo‘lim boshlig‘i
      Axmedov
    Ilhom Jaxongirovich
    - Navoiy viloyati Karmana tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Babaxanov
    Xayrullo Satvaldiyevich
    - Andijon viloyati Xonobod shahar davlat soliq inspeksiyasi bosh inspektori
      Barakayev
    Obid Narzullayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism komandiri
      Baxramov
    Jamshid Xojakbarovich
    - Toshkent shahar Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi Shayxontohur tumani bo‘limi yong‘in-qutqaruv qismi usta-qutqaruvchisi
      Baxriddinova Moxidilxon Satimovna - Davlat xizmatlari agentligi Qo‘rg‘ontepa tumani 1-son FHDYO bo‘limining mudirasi
      Boboxonova
    Nodira Aloxonovna
    - O‘zbekiston Respublikasi Sudyalar oliy kengashining sudyasi
      Boynazarov
    Oybek Toshtemirovich
    - Surxondaryo viloyati Ichki ishlar boshqarmasi Yo‘l harakati xavfsizligi boshqarmasi yo‘l-patrul xizmati inspektori
      Vaditov
    Alisher Nabiyevich
    - Sirdaryo viloyati Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi bo‘lim texnigi
      Vilenskiy
    Maksim Borisovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Favqulodda vaziyatlar vazirligi boshqarmasi bo‘lim
    katta texnigi
      Vosiyev 
    Jamshid  Mustafoyevich
    - Buxoro viloyati G‘ijduvon tumani prokurori
      Djurayev
    Shuxrat Xujamberdiyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi favqulodda vaziyatlar vazirining o‘rinbosari
      Dodoboyev
    Ravshanjon Kupidinovich
    - Farg‘ona viloyati So‘x tumani ichki ishlar bo‘limi bo‘linma boshlig‘i
      Dusmatov
    Ulugbek Begmatovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy okrugi qo‘shinlari qo‘mondonining o‘rinbosari
      Jurayev
    Xusniddin Mirzakulovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari vzvod komandiri
      Zarkova
    Yekaterina Yurevna
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi Oliy sport natijalarini rivojlantirish markazi murabbiy-o‘qituvchisi
      Ziyamatov
    Shuxrat Fidamatovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi Qo‘riqlash bosh boshqarmasi alohida bataloni navbatchilik qismi xodimi
      Ibragimov
    Sherzod Shokirovich
    - Navoiy viloyati Ichki ishlar boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari
      Ibrogimov
    Ruslan Raxmatullayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari guruh komandirining o‘rinbosari
      Inatova
    Dilrabo Erkinovna
    - Sirdaryo viloyati Sirdaryo tumani davlat soliq inspeksiyasi bosh inspektori
      Ismatillayev
    Ikromjon Abdiroufovich
    - Namangan viloyati Kosonsoy tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Ismatov
    Qahramon Nig‘matullayevich
    - Toshkent shahar Mirobod tumani bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi 2-son ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i
      Ismoilov
    Oybek Ortikovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa sanoati bo‘yicha davlat qo‘mitasi raisi
      Yo‘ldashev
    Ziyodillo
    Sadriddin o‘g‘li
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism vzvodi komandirining yordamchisi
      Kamolov
    Shuhrat Maratovich
    - Farg‘ona viloyat sudining raisi
      Kulbayev
    Abdukasim Abduvaxitovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari mutaxassisi
      Kurvanbayev
    Taxirjon Sariboyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari
      Qurbonov
    Qahramon Baxtiyorovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy okrugi boshqaruv apparati xizmat boshlig‘i
      Madrimov
    Ikrom Bazarbayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi harbiy qism komandiri
      Mamanova
    Tamara Almasovna
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy okrugi boshqaruv apparati yetakchi mutaxassisi
      Mamasoliyev
    Akmaljon Toxirovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi qo‘shinlar qo‘mondonligi boshqarmasi bo‘lim boshlig‘i
      Matchonov
    Anvarbek Alimbayevich
    - Xorazm viloyati Ichki ishlar boshqarmasi huzuridagi Tergov boshqarmasi o‘ta muhim ishlar bo‘yicha tergovchisi
      Maxamadiyev
    Anvar Tursunboyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Kontrabandaga qarshi kurashish
    va bojxona auditi bosh boshqarmasi bo‘lim boshlig‘i
      Maxkamov
    Foziljon Mamurjonovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi Qo‘riqlash bosh boshqarmasi alohida otryadi guruh safdor-xodimi
      Maxmudjonov
    Uktamjon
    Anvarovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi harbiy qism komandirining o‘rinbosari
      Masharipov
    Sanjarbek
    Alisherovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism guruhi haydovchisi
      Masharipov
    Ulugbek Auyezbayevich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi bo‘lim boshlig‘i
      Miralimov
    Baxtiyor Dexqonboyevich
    - Toshkent viloyati jinoyat ishlari bo‘yicha Yangiyo‘l tuman sudining raisi
      Mirzaxmedov
    Nosirjon Turgunpulatovich
    - Namangan viloyati Yangiqo‘rg‘on tumani ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i
      Mirsalikov
    Mirodil Mirtolipovich
    - Toshkent viloyati Chirchiq shahar ichki ishlar boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari
      Misirov
    Shirazi Choriyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlar Akademiyasi professori
      Musinov
    Aziz Akramovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism komandiri
      Muxitdinov
    Xakim Asrorovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi Axborot-kommunikatsiya texnologiyalari va aloqa harbiy instituti boshlig‘i
      Najmidinov
    Bobur Nasredinovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Transportda xavfsizlikni ta’minlash bosh boshqarmasi batalon komandirining o‘rinbosari
      Nazarov
    Mirzobedil Shuxratovich
    - Farg‘ona viloyati O‘zbekiston tumani prokurori
      Narqulov
    Jamshid Ravshanovich
    - Jizzax viloyati Mirzacho‘l tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Nasirov
    G‘ayrat Farxadovich
    - Toshkent shahar Bojxona boshqarmasi
    “Ark buloq” tashqi iqtisodiy faoliyat bojxona posti boshlig‘i
      Nurmatov
    Dilshod Xalilovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism sexi chilangar-ta’mirlovchisi
      Nurimbetova
    Dilbar Berdibayevna
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi Qoraqalpog‘iston Respublikasi Qo‘riqlash boshqarmasining yuridik guruhi bosh yuriskonsulti
      Omarov
    Kuralbay Jumabayevich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi patrul-post xizmati bataloni bo‘linma komandiri
      Pardayev
    Fayzulla Abdullayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi bo‘lim boshlig‘i
      Ravshanov
    Lochinbek Urinovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari Kichik mutaxassislarni tayyorlash markazi katta o‘qituvchisi
      Rakayeva
    Lola Ravilevna
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi departamenti bo‘lim bosh mutaxassisi
      Raximov
    Dilshod Faxriyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi huzuridagi Iqtisodiy jinoyatlarga qarshi kurashish departamenti boshlig‘i
      Raxmanov
    Kudrat Yusupovich
    - Xorazm viloyati Gurlan tumani prokurori
      Raxmonov
    Jasurjon Jalilovich
    - Samarqand viloyati Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi Samarqand tumani bo‘limi boshlig‘i
      Ro‘ziyev
    Shuhrat Muxtorovich
    - Buxoro viloyati Ichki ishlar bosh boshqarmasi patrul-post xizmati bataloni bo‘linma komandiri
      Rustamov
    Xusniddin Turdiyevich
    - Qashqadaryo viloyati Shahrisabz shahar ichki ishlar bo‘limi ekspert-kriminalistika guruhi eksperti
      Sabirov
    Ali Turaxunovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi “Uzavtomotobelgi” davlat unitar korxonasi direktori
      Sadikov
    Murat Ganiyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi favqulodda vaziyatlar vazirining maslahatchisi –  Matbuot xizmati boshlig‘i
      Saibov
    Jasur Yashin-o‘g‘li
    - Sirdaryo viloyati Sayxunobod tumani ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i
      Saidov
    Sharofiddin Abduganiyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi boshqarmasi boshlig‘i
      Sayidkulov
    Dilmurod Bastamovich
    - Samarqand viloyati Samarqand shahar prokurori
      Sanginov
    Zafar Abdug‘aniyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasining “Toshkent-AERO” ixtisoslashtirilgan bojxona kompleksi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari
      Sarabekov A’zamjon Abdukadirovich - Navoiy viloyati Adliya boshqarmasi boshlig‘i
      Soxibnazarov Shamsiddin Sharafidinovich - O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi huzuridagi Iqtisodiy jinoyatlarga qarshi kurashish departamentining Toshkent shahar boshqarmasi boshlig‘i
      Srojiddinov
    Giyosiddin Ramziddinovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi Qo‘riqlash bosh boshqarmasi bo‘lim boshlig‘i
      Sultanov
    Abduvali
    Abdugafurovich
    - Toshkent viloyati Bojxona boshqarmasi kontrabandaga qarshi kurashish va bojxona auditi bo‘limi boshlig‘i
      Tog‘aymuratov
    Sanjar Anvarovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari mutaxassisi
      Tojiboyev
    Alijon
    Xaliljonovich
    - O‘zbekiston Respublikasi mudofaasiga ko‘maklashuvchi “Vatanparvar” tashkiloti Yangiqo‘rg‘on tuman O‘quv sport-texnika klubi boshlig‘i
      Turabov
    Akbarali Shodiyevich
    - Toshkent shahar sudi raisining o‘rinbosari – jinoyat ishlari bo‘yicha sudlov hay’ati raisi
      Turdiyev
    Sadriddin Abdullayevich
    - Surxondaryo viloyati prokurori
      Tursunov
    Normat Tulkunovich
    - Toshkent shahar Davlat soliq boshqarmasi boshlig‘i
      Tursunov
    Saloxitdin Abduraximovich
    - Buxoro viloyati ma’muriy sudining raisi
      Ubaydullayev
    Sa’dulla Muradullayevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism komandiri
      Umarov
    Fazliddin Karimovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi Kadastr agentligi direktori
      Usmonov
    Anvar Israilovich
    - Sirdaryo viloyati Sardoba tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i
      Fayzibayev
    Alimjan Elchiyevich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi raisining o‘rinbosari
      Xakkiyev
    Nazar Safarovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa sanoati bo‘yicha davlat qo‘mitasi bo‘lim boshlig‘i
      Xalilov
    Nortaji Ablakulovich
    - Toshkent viloyati prokurori o‘rinbosari
      Xalilov
    Xasan Oblakulovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi bosh boshqarmasi boshlig‘i
      Xalmuratov
    Polat Pirjanovich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Taxtako‘pir tumani prokurori
      Xashimov
    Aziz Ozadovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi Soliq nazorati metodologiyasi
    va sifatini baholash boshqarmasi boshlig‘i
      Xashirbayev
    Alisher Asaxanovich
    - Toshkent shahar Ichki ishlar bosh boshqarmasi o‘ta muhim ishlar bo‘yicha tezkor vakili
      Xojiyev
    Zayniddin Aqlitdinovich
    - Toshkent viloyati Yuqori Chirchiq tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Xojimatov
    Olimjon Xamidjanovich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Bojxona boshqarmasi boshlig‘i
      Xudaynazarov
    Navro‘zjon Nurmamatovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari mutaxassisi
      Xudoyberdiyev
    Azamjon Xamrakulovich
    - Sirdaryo viloyat sudining raisi
      Hakimov
    To‘lqin Allanazarovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Qorovul qo‘shinlari harbiy qism qorovul boshlig‘i
      Sharipova
    Guzal Baxodirovna
    - Namangan viloyati Pop tumani prokurorining katta yordamchisi
      Shukurov
    Gafurjon Xamdullayevich
    - Toshkent viloyati Bojxona boshqarmasi boshlig‘i
      Ergashxodjayev Islamdjan Djasurovich - Jizzax viloyati prokurori
      Yusupov
    Kamiljan Abdikarimovich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi prokuraturasi bo‘lim katta prokurori

    “Shuhrat” medali bilan

      Abdiyev
    Farid Pulatovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Ma’naviy-ma’rifiy ishlar
    va kadrlar bilan ta’minlash departamenti boshqarma boshlig‘i
      Abdulaxatov
    Abdushukur
    Abdumalik o‘g‘li
    - O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi o‘ta og‘ir jinoyatlarni tergov qilish boshqarmasi alohida muhim ishlar bo‘yicha katta tergovchisi
      Abdullayev
    Shavkat Akbarovich
    - Samarqand viloyati Kattaqo‘rg‘on shahar Davlat xizmatlari markazi direktori
      Abduraxmonov Qamariddin Abdug‘afurovich - Jizzax viloyati Forish tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Abduraxmonova
    Muxabbat Rashidovna
    - Samarqand shahri “Temiryo‘l” advokatlar hay’ati advokati
      Abidov
    Diyor Sayfullayevich
    - Toshkent shahar Mirzo Ulug‘bek tumani Davlat xizmatlari markazi direktori
      Ablakulov
    Ahror Akramovich
    - Buxoro viloyati Vobkent tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Amreyev
    Kuvandik Ungarovich
    - Toshkent viloyati Yuqori Chirchiq tumani davlat soliq inspeksiyasi sho‘’ba boshlig‘i
      Ariskina
    Larisa Yurevna
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati kutubxonasi mutaxassisi
      Axatov
    Xusnidin Xamidovich
    - Samarqand viloyati Paxtachi tumani davlat soliq inspeksiyasi sho‘’ba boshlig‘i
      Axmedjanov
    Nadirdjan Utkurdjanovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi Strategik rejalashtirish departamenti direktori
      Axmedov
    Alisher Qahramonovich
    - Buxoro viloyati Bojxona boshqarmasi “Olot” chegara bojxona posti bosh inspektori
      Ayapov
    Abatbay Konisbayevich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi sudining fuqarolik ishlari bo‘yicha sudyasi
      Barakabayev
    Oybek A’zamjonovich 
    - Andijon viloyat ma’muriy sudining sudyasi
      Bobonazarov
    Gulom
    Toshmaxammatovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism brigadasi boshlig‘i
      Bozorov
    Samandar Muxitdinovich
    - Navoiy viloyati Tomdi tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Botirov
    Avazjon Anvarovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism guruhi mexanik-haydovchisi
      Budanova
    Tatyana Aleksandrovna
    - Namangan viloyati Davlat soliq boshqarmasi bosh inspektori
      Gafurov
    Abdunabi Abduvosiyevich
    - Namangan viloyati Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi Kosonsoy tumani favqulodda vaziyatlar bo‘limi yong‘in-qutqaruv qismi smena boshlig‘i
      Gayazov
    Nail Axatovich
    - Toshkent shahar Yunusobod tumani bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi profilaktika katta inspektori
      Davronov
    Iskandar Ilxomovich
    - Qashqadaryo viloyati Ichki ishlar boshqarmasi katta tezkor vakili
      Dauyekeyev
    Azamat Karamatdinovich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Kegeyli tumani Davlat xizmatlari markazi direktori
      Jalolov
    Dilshod Muminovich
    - “Navoiy kon-metallurgiya kombinati” davlat korxonasida yong‘in xavfsizligini ta’minlashni tashkil etish markazi yong‘in-qutqaruv qismi instruktor-qutqaruvchisi
      Zokirov
    Zarifjon Numonovich 
    - Toshkent viloyati Bo‘stonliq tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i
      Imomnazarov
    Jobir Komiljanovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism tank komandiri
      Iskandarov
    Kaxramon Ergashevich
    - Toshkent shahar Shayxontohur tumani bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi profilaktika katta inspektori
      Ismoilov
    Otabek Abduraxmon o‘g‘li
    - O‘zbekiston Respublikasi Oliy sudi
    Sud-huquq sohasidagi qonunchilikni tahlil qilish boshqarmasi boshlig‘i
      Yo‘ldosheva
    Mavsuma Sharofovna
    - Xorazm viloyat sudining fuqarolik ishlari bo‘yicha sudyasi
      Ixvoldinov
    Dilmurod
    - Andijon viloyati Qo‘rg‘ontepa tumani ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i
      Kanoatov
    Shodiqul Aliyevich
    - Samarqand viloyati Kattaqo‘rg‘on tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika inspektori
      Karimov
    Shokirjon Xusanbayevich
    - Sirdaryo viloyati Ichki ishlar boshqarmasi Patrul-post xizmati va jamoat tartibini saqlash boshqarmasi katta inspektori
      Kenjayev
    Komiljon Fazliddinovich
    - Namangan tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i
      Kenjayev
    Usman Paraxatovich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Beruniy tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Kim
    Sabina Nikolayevna
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi harbiy qism otryadi patrullik guruhi komandiri
      Kosanov
    Polat Saparbayevich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Shumanay tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Kudratov
    Aziz Izatullayevich
    - Jizzax viloyati Jizzax tumanlararo iqtisodiy sudining raisi
      Kurbanov
    Akmaljon Kodirovich
    - Farg‘ona viloyati Toshloq tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Qoraqulov
    Jumanazar Xudoyberdiyevich
    - Surxondaryo viloyati Qumqo‘rg‘on tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Qo‘ldoshev
    Qodirjon Ahadullayevich
    - Qashqadaryo viloyati Kasbi tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Mamajanov
    Zuxriddin Muxitdinovich
    - Toshkent shahar Sergeli tumani bo‘yicha
    Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi profilaktika katta inspektori
      Mannanov
    Oybek Melsovich
    - Toshkent shahar Olmazor tumani prokurori
      Matyoqubov
    Yahyo Rahmatovich
    - Xorazm viloyati Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi Urganch shahar bo‘limi yong‘in-qutqaruv qismi haydovchi-qutqaruvchisi
      Maxmadkulov
    Dilshod Mavlanovich
    - Sirdaryo viloyati Xovos tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika inspektori
      Maxmadustov
    Olim Orifovich
    - Samarqand viloyati Urgut tumani bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi profilaktika katta inspektori
      Meliboyev
    Ramazon Nurullayevich
    - Surxondaryo viloyati Sariosiyo tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i
      Muslimova
    Guzal Sabirovna
    - Farg‘ona viloyati Davlat soliq boshqarmasi bosh inspektori
      Muxtorov
    Saidodil
    Karimjon o‘g‘li
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari mutaxassisi
      Nabiyev
    Ma’rufjon Mamirovich
    - Farg‘ona viloyati Qo‘qon shahar bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi profilaktika katta inspektori
      Navruzov
    Ilxom Salimovich
    - Navoiy viloyati prokuraturasi bo‘lim katta prokurori
      Nazimov
    Iqboljon Sharibjonovich
    - Namangan viloyati Norin tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Namazov
    Uktam Mamarajabovich
    - Samarqand viloyati Qo‘shrabot tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika inspektori
      Norbayev
    Abdujalol Namazovich
    - Jizzax viloyati Ichki ishlar boshqarmasi Patrul-post xizmati va jamoat tartibini saqlash boshqarmasi muhim topshiriqlar bo‘yicha inspektori
      Normamatov
    O‘tkir Mamarasulovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi huzuridagi Majburiy ijro byurosining Jizzax viloyati boshqarmasi katta inspektori
      Nuradinov
    Sagatdin Muxamadinovich
    - Qoraqalpog‘iston Respublikasi Nukus shahar bo‘yicha ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari – tergov bo‘limi boshlig‘i
      Olimov
    Abdulla Toyirovich
    - Navoiy viloyati Qiziltepa tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Ollayev
    Sardarbek Shonazarovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlar Akademiyasi bazasi guruh katta yo‘riqchisi
      Ortiqov
    Faxritdin Qilechevich
    - Toshkent shahar Mirzo Ulug‘bek tumani davlat soliq inspeksiyasi bosh inspektori
      Pardaboyev
    Farxad Sayfudinovich
    - Toshkent viloyati Bekobod shahar ichki ishlar bo‘limi katta tezkor vakili
      Pulatov
    Umidjon Xalilovich
    - Farg‘ona viloyati Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi otryadi qidiruv-qutqaruv guruhi qutqaruvchi-haydovchisi
      Rajabov
    To‘xtamurod Mustafoyevich
    - Namangan viloyati fuqarolik ishlari bo‘yicha Uchqo‘rg‘on tumanlararo sudining raisi
      Rasulov
    Xurshed Murodaliyevich
    - Surxondaryo viloyati Ichki ishlar boshqarmasi patrul-post xizmati bataloni bo‘linma komandiri
      Raximova
    Xadicha Jalilovna
    - Surxondaryo viloyat ma’muriy sudining sudyasi
      Ruzmetov
    Atabek Ramanovich
    - Toshkent viloyati Ichki ishlar bosh boshqarmasi Yo‘l harakati xavfsizligi boshqarmasi yo‘l-patrul xizmati inspektori
      Savridinov
    Nukridin
    - Chirchiq oliy tank qo‘mondonlik-muhandislik bilim yurti katta o‘qituvchisi
      Saydullayev
    Jahongir Normuratovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari mexanik-mutaxassisi
      Saitjanov
    Baxtiyor Irkinovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi xizmat boshlig‘i
      Sapayev
    Abror Yo‘ldoshevich
    - Xorazm viloyati Yangiariq tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Soloboyev
    Dmitriy Yurevich
    - Toshkent shahar Chilonzor tumani bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi profilaktika katta inspektori
      Sultanov
    Gayrat Ilxamovich
    - Toshkent tumani ichki ishlar boshqarmasi profilaktika katta inspektori
      Teshayev
    Alisherjon Qosimovich
    - Buxoro viloyati G‘ijduvon tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Tilakov
    Navruz Maxmudovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi huzuridagi Iqtisodiy jinoyatlarga qarshi kurashish departamentining Qashqadaryo viloyati Kasbi tumani bo‘limi boshlig‘i
      Tojixonov
    Jasur Umarovich
    - Toshkent viloyati Parkent tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      To‘rayev
    G‘ayratjon Djo‘raqulovich
    - Sirdaryo tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika inspektori
      To‘rayeva
    Zumrad Amonovna
    - O‘zbekiston Respublikasi Davlat xavfsizlik xizmati Chegara qo‘shinlari boshqarmasi katta ofitseri
      Tursunov
    Farxodbek Masirjonovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi harbiy qism guruhi mutaxassisi
      Ulmasov
    Raxmonjon Abidovich
    - Andijon shahar bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi katta tezkor vakili
      Umirov
    Jaxongir Norsaidovich
    - Qashqadaryo viloyati G‘uzor tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Usenov
    Perdeg‘ali Usenovich
    - Navoiy viloyati prokuraturasi bo‘lim boshlig‘i
      Usmanov
    Baxromjon Lukmanovich
    - Andijon viloyati prokuraturasi bo‘lim boshlig‘i
      Faxritdinov
    Muxitdin Isamitdinovich
    - Samarqand viloyati Ichki ishlar boshqarmasi Yo‘l harakati xavfsizligi boshqarmasi yo‘l-patrul xizmati inspektori
      Xazratqulov
    Nodir Irgashevich
    - Surxondaryo viloyati Sherobod tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Xakimov
    Kozim Karimovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi harbiy qism guruhi mutaxassisi
      Xaknazarov
    Olimjon Kenjayevich
    - Navoiy viloyati Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi Xatirchi tumani bo‘limi yong‘in-qutqaruv qismi smena boshlig‘i
      Xamdamov
    Akramjon Normaxmadovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi huzuridagi Iqtisodiy jinoyatlarga qarshi kurashish departamentining Surxondaryo viloyati Termiz tumani bo‘limi boshlig‘i
      Xasanov
    Baxrillo G‘aybulloyevich
    - Farg‘ona viloyat Adliya boshqarmasi boshlig‘i
      Xolmirzayev
    Utkirbek Soyibovich
    - Andijon viloyati Asaka tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Xolmurodov
    Ziyadulla Ibragimovich
    - Jizzax viloyati G‘allaorol tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Xonbo‘tayeva
    Dilnoza Usmonaliyevna 
    - Navoiy viloyati jinoyat ishlari bo‘yicha Zarafshon shahar sudining raisi
      Xudashkurov
    Ulug‘bek Karimovich
    - Xorazm viloyati Bog‘ot tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Xusanov
    Alisher Kaxramanjonovich
    - Toshkent shahar Bojxona boshqarmasi kontrabandaga qarshi kurashish va bojxona auditi bo‘limi katta tezkor vakili
      Husenov
    Sobirjon Baxodirovich
    - Buxoro viloyati Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi bo‘lim boshlig‘i
      Chiniyev
    Xabibulla Abdumuminovich
    - Samarqand viloyati jinoyat ishlari bo‘yicha Pastdarg‘om tuman sudining raisi
      Choriyev
    Djamol Jaxonovich
    - Buxoro viloyat sudining fuqarolik ishlari bo‘yicha sudyasi
      Shamsutdinova
    Anjelika Alekseyevna
    - Toshkent shahar sudining jinoyat ishlari bo‘yicha sudyasi
      Sharipov
    Furqat Oripovich
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism eskadrilyasi katta texnigi
      Sharopov
    Nodirbek Yunusovich
    - Jinoyat ishlari bo‘yicha Buxoro shahar sudining raisi
      Egamberdiyev
    Baxtiyor Yuldashovich
    - Surxondaryo viloyati Angor tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Esanov
    Baxtiyar Xalikulovich
    - Toshkent viloyati Bekobod tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika inspektori
      Eshmurodov
    Sherzod Sindarovich
    - Samarqand viloyati Bulung‘ur tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i
      Yuldashev
    Jasur Nazarovich
    - Xorazm viloyati Urganch tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
      Yulliyeva
    Ziyoda Rasulovna
    - O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy qism seksiyasi texnigi
      Yusupova
    Dilbar Kuranbayevna
    - Xorazm viloyati Yangibozor tumani davlat soliq inspeksiyasi bosh inspektori
      Yakubjanov
    Baxtiyor Abdullayevich
    - Toshkent viloyati Ichki ishlar bosh boshqarmasi bo‘lim boshlig‘i

     

    O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti                                                         Sh.MIRZIYOEV

    Toshkent shahri,
    2021 yil 26 avgust