Oʻgʻirlagan shaxs 10 daqiqada qoʻlga olindi.
Toshkent shahrida 55 mln soʻmlik oyoq kiyimlarni oʻgʻirlagan 35 yoshli oʻgʻri ushlandi. Bu haqda shahar Ichki ishlar bosh boshqarmasi matbuot xizmati xabar berdi.
2024-yil 24-noyabr kuni fuqaro Sh.A. oʻz boshqaruvida boʻlgan “Cobalt” rusumli avtomobili qoldirilgan joyida yoʻqligi yuzasidan “102” tizimiga xabar bergan.
Sirdaryo viloyati Mirzaobod tumanida ikki nafar talaba va bir nafar voyaga yetmagan bola tunggi vaqtda bankomatdan jami 177 mln soʻm oʻgʻirlagan.
Bosh prokuratura huzuridagi Departamentning Andijon tuman boʻlimi va “Oʻzenergoinspeksiya” xodimlari hamkorligida hududlarda elektr tarmoqlariga noqonuniy ulanishlar boʻyicha tezkor tadbir oʻtkazildi.
Yunusobod tumani IIO FMBga Yunusobod tumani 3-dahasidagi koʻp qavatli uyning birinchi qavatining tashqi tomonida oʻrnatilgan konditsionerning agregati oʻgʻirlab ketilgani boʻyicha murojaat kelib tushdi.
Toshkentda tavakkalchilikka asoslangan oʻyin ortidan qarzga kirib ketgan 21 yoshli yigit koʻchada turgan ayolning telefonini oʻgʻirlab ketdi.
Toshkent shahar JIB Chilonzor tuman sudi tomonidan fuqaro I.O. ga nisbatan sud ishi koʻrib chiqildi.
Joriy yilning 16-fevral kuni Fargʻona shahrida yashovchi fuqaroga tegishli “KIA Sarnival” rusumli avtomashina shaharning Sakkokiy koʻchasida olib qochilgan.
Joriy yilning 26-fevral kuni Fargʻona shahrida yashovchi fuqaroning “Gentra” rusumli avtomobilini yashash xonadoni oldidan olib qochgan shaxslar topildi.